SEPET
27.08.2021 // ETKİNLİKLER // İnanç Çakıroğlu

adidas x WUNDER: Bakış açını ve fikirlerini özgürce ifade et! #adidasFORUM

80'li yılların ikonik silüeti adidas FORUM, uzun bir aranın ardından, yaratıcı ve kapsayıcı bir anlayışla geri döndü. adidas Türkiye ile WUNDER Court'ta adidas FORUM'un geri dönüşünü kutlamak ve yansıttığı kavramları konuşmak adına birbirinden farklı isimlerin katıldığı bir özel bir Open Forum düzenledik.

WUNDER olarak Haziran ayında yenilediğimiz ve Alaçatı'da yeniden kapılarını açan WUNDER Courtadidas Türkiye ile gerçekleştirdiğimiz FORUM Projesine ev sahipliği yaptı. adidas FORUM'un yeni iletişimiyle yansıttığı kavramlardan kapsayıcılıksürdürülebilirlik, yeni platformlar ve öncü olmak gibi konuların konuşulduğu, ünlü youtuber ve twitch yayıncısı Efe Uygaç'ın da moderatör olarak yer aldığı bir Open FORUM (Açık Oturum) hazırlandı.


 Efe Uygaç'ın Twitch kanalından ve instagram'ından canlı olarak yayınlanan ve WUNDER Court'un zemininde yapılan bu oturumda Efe Uygaç'a, yayıncı ve influencer Tuana Yılmaz, model Nora Şenkal, karikatür sanatçısı Cem Güventürk, Müzisyen Paptircem (Sena), yayıncı Alper Biçen eşlik etti. 2 saati süren yayının linklerini Bölüm 1 ve Bölüm 2 şeklinde tıklayarak izleyebilirsiniz.


Ayrıca @cemguventurk ile birlikte adidas Open Forum'a özel yepyeni bir fanzin hazırladık. @wundercourt ta gerçekleşen adidas Open Forum'dan izler taşıyan bu özel fanzinin dijital halini buraya tıklayarak indirebilir ve çok yakında adidas Originals Teşvikiye ve WUNDER Moda mağazalarında bulabilirsiniz. 

BÜLTENE KAYIT OL!

YENİ ÇIKAN ÜRÜNLER, ETKİNLİKLER, HABERLER VE DAHA FAZLASI İÇİN KAYIT OL.