SEPET
19.07.2018 // ETKİNLİKLER // WUNDER

LeBron James ve Los Angeles Lakers Takası

NBA’de ligin başlamasının ardından, uzun yıllar boyunca finallerde göremediğimiz Los Angeles Lakers’ı favori Golden State’e kafa tutarken izleyebilecek miyiz?
Kısa bir süre önce NBA’de LeBron James’in Los Angeles Lakers’a transfer olacağını açıklaması ardından, ligde büyük çalkantılar meydana gelmişti. Transfer olayının hemen ardından LA Lakers başkanı Rob Pelinka, LeBron James’in takıma katılmasının ‘’gerçek sebebini’’ dile getirdi. 2018 NBA Play-off finallerinde Golden State Warriors’un Cleveland Cavaliers’ı eleyip şampiyon olmasının ardından LeBron James, Cavaliers’dan ayrılıp Lakers ile 4 senelik anlaşmaya imza attığını açıklamıştı. Haberin ardından 31 yaşındaki James’in neden Lakers’ı seçtiği, takımda bulunan birçok genç oyuncunun arasında yer almayı neden tercih ettiği gibi sorular ortaya çıkmıştı. Lakers’ın başkanı Rob Pelinka ise bu soruları cevapladı.

Şuanda ligde LeBron seviyesinde bir oyuncu için genç yetenekler ile bir arada oynamak oldukça heyecan verici. O bu oyuna yön veren bir yetenek. Kendisinin bulunduğu takımdaki genç oyunculara yol göstermesi, bence oldukça akıllıca bir hareket. Zaten Magic Johnson ile de görüşerek takımda yer almak için son derece istekli olduğunu bize de belirtti kendisi. Zamanında bu takıma Magic Johnson şekil veriyordu. Hemen arkasından Kobe Bryant’a tanık olduk. Şimdi ise iz bırakma zamanı LeBron James’te. NBA’de ligin başlamasının ardından, uzun yıllar boyunca finallerde göremediğimiz Los Angeles Lakers’ı favori Golden State’e kafa tutarken izleyebilecek miyiz?

 

BÜLTENE KAYIT OL!

YENİ ÇIKAN ÜRÜNLER, ETKİNLİKLER, HABERLER VE DAHA FAZLASI İÇİN KAYIT OL.