SEPET
28.03.2019 // ETKİNLİKLER // İnanç Çakıroğlu

PAC-MAN Efsanesi Red Bull ile WUNDER'de Hayat Buldu

Red Bull’un WUNDER iş birliği ile düzenlediği gecede oyun severler PAC-MAN ile geçmişe yolculuk yaptı.Red Bull’un ilk kez Şubat ayında gerçekleştirdiği PAC-MAN temalı “Red Bull Retro Oyun Gecesi” etkinliği 13 Mart Çarşamba akşamı bu kez WUNDER iş birliği ile gerçekleşti. Retro oyunları, oyun severlerle buluşturan etkinlikte Melis Danişmend, İlayda Akdoğan, Ece Yaşar, Berkcan Güven, DJ Artz, Cansın Sağlam, Hilal Şefkatli, Burak Yörük, Hakan Kurtaş, Asu Emre ve Ali Güçlü Şimşek’in de aralarında yer aldığı özel konuklar, oyun yayını yapan ünlü isimler ve sosyal medyanın önde gelen isimleri geceye katıldı. 

 

nırlı sayıda üretilen ve 1 Şubat’tan itibaren raflarda yer alan PAC-MAN tasarımlı Red Bull ürünlerini deneyimleyen konuklar, efsane oyunun heyecanını da yaşama fırsatı buldu. DJ İlker Aksungar da performansıyla katılımcılara keyifli anlar yaşattı. 
Etkinliğin sonunda Youtube’un popüler kanalı Post42 ekibinin üyeleri Boğaç Soydemir, Berk Sevgi, Buğra Oflaz ve Sonat Işık, 80’lerin ve 90’ların efsane arcade oyunlarını oynayarak, bu oyunların heyecanını twitch üzerinden canlı olarak takipçileriyle paylaştı.  

Post42 ekibinin WUNDER’den canlı olarak yayınladığı yayını izlemek için tıklayın:

BÜLTENE KAYIT OL!

YENİ ÇIKAN ÜRÜNLER, ETKİNLİKLER, HABERLER VE DAHA FAZLASI İÇİN KAYIT OL.