SEPET
09.07.2019 // ETKİNLİKLER // İnanç Çakıroğlu

WUNDER Women, Nike'ın Jersey Customization Alanında Kendi Formalarını Tasarladı

WUNDER Women, 1 Ağustos tarihine kadar Nike'ın İstinye Park'taki mağazasında devam edecek olan jersey customization alanı Jersey Shop'u ziyaret ederek, kendi forma tasarımlarını yarattı.

WUNDER Women, geçtiğimiz hafta sonu Nike'ın İstinye Park mağazasında kurmuş olduğu jersey customization alanını ziyaret etti. Nike'ın İstinye Park'taki mağazasında yer alan olan Jersey Shop'ta kendi formalarını tasarlayan WUNDER Women, forma kültürüne dair de keşif niteliğinde bir gün geçirdi. Etkinlik sonunda WUNDER Women'da yer alan her kadının kendine ait tasarım dilini yansıttığı ve kendi personalarını işleyerek yarattıkları bu formalar, sokak modasına uygun olarak giyilebilecek birer ürün haline geldi.Günümüzde tüm dünyada forma kullanımının günlük giyimin bir parçası olduğu bir gerçek olarak kabul ediliyor. Geçtiğimiz hafta sonu da WUNDER Women ekibi, kendi yarattıkları formaları gündelik stillerine uygun, sokakta giyebilecekleri birer tasarım haline getirdi.
Nike'ın İstinye Park mağazasında oluşturduğu Jersey Shop alanında farklı stillerde font ve çeşitli logo baskı uygulamaları yapılabiliyor ve bir çok özgün aksesuardan parçalar seçilerek formalara işlenebiliyor. Aynı zamanda bu alanda Dilara Fındıkoğlu'nun kadınlara ilham vermek adına tasarladığı formalar da sergileniyor. 

Ağustos ayının ilk gününe kadar Nike'ın İstinye Park'taki mağazasında oluşturduğu Jersey customization alanını ziyaret edebilir ve herkese açık olan bu deneyimi yaşayabilirsiniz. 

BÜLTENE KAYIT OL!

YENİ ÇIKAN ÜRÜNLER, ETKİNLİKLER, HABERLER VE DAHA FAZLASI İÇİN KAYIT OL.