SEPET
13.11.2020 // SNEAKER // İnanç Çakıroğlu

Vans'ten Grammy ödüllü sanatçı Anderson .Paak ile yeni iş birliği!

Vans, global müzik elçisi olarak açıkladığı Grammy ödüllü sanatçı, şarkıcı ve yapımcı Anderson .Paak ile hazırlanan yeni iş birliği ile karşımızda.2019'da "En İyi Rap Performansı" kategorisinde "Bubblin" şarkısıyla ilk Grammy ödülünü kazanan ve 2020 yılında Ventura albümüyle "En İyi R&B Albüm" ile bu albümdeki "Come Home" şarkısıyla "En İyi R&B Performansı" ödüllerini kazanan Anderson .Paak, Vans tarafından markanın yeni küresel müzik elçisi olarak duyuruldu. Bu büyük haberin arkasından gelen bir diğer etkileyici haber ise Vans x Anderson .Paak iş birliği oldu.
Bir zamanlar Kaliforniya'daki bir Vans mağazasında çalışan Anderson .Paak, o zamanlardan beri House of Vans sahnesinde performans sergilemeye başladı ve Vans'in global müzik serisi Sidestripe Sessions'ta yer aldı. Markaya hayran olduğunu belirten .Paak, "Vans Ailesinin en yeni üyesi olmaktan onur duyuyorum ve en saygın küresel markalardan biriyle tarih yazmak için sabırsızlanıyorum. Vans'e iş birliği için minnettarım ve bir çok insanın maksimum potansiyelini ortaya çıkarmasına yardımcı olduğum için çok mutluyum" diyerek iş birliğine dair hislerini açıkladı. 
Vans x Anderson .Paak iş birliği, .Paak'ın Kaliforniya köklerinden ve son yıllara damgasını vuran Venice ve Malibu albümlerinden ilham alan özel tasarımlardan oluşuyor. İş birliğinde yer alan iki sneakerdan biri olan Old Skool DX'in sületi, Anderson .Paak'ın ilk albümü Venice'den esinlenerek plak çizgileriyle oluşan dalgalı ve psychodelic üst kısmı, sarı ve mavi ağırlıklı renklerle birlikte yansıtıyor. Sid DX modeli ise sahip olduğu işlemeli kadife desenleri ve siyah dil tasarımıyla .Paak'ın 2016'da çıkardığı Malibu albümünün kapağındaki kıyafetine atıfta buluyor. 

Vans x Anderson. Paak iş birliğindeki bu sneakerlar, Anderson .Paak'ın geçtiğimiz ay yayınlanan ve Anderson .Paak ile oğlu Soul "Khlex" Rasheed'un yer aldığı animasyon şeklinde hazırlanan "JEWELZ" müzik videosunda da görülüyor. Vans x Anderson .Paak, wunder.com.tr'de. BÜLTENE KAYIT OL!

YENİ ÇIKAN ÜRÜNLER, ETKİNLİKLER, HABERLER VE DAHA FAZLASI İÇİN KAYIT OL.