SEPET
17.09.2021 // SNEAKER // İnanç Çakıroğlu

Zamansız Tasarım, Doğallıkla Buluştu: Women's Air Jordan 4 "Shimmer"

30 yılı aşkın süredir var olan ve zamana meydan okuyan silüet, bu kez daha da zarif ve göz alıcı bir halde karşımıza çıkıyor. "Shimmer" rengiyle geri dönen Air Jordan 4 Retro yalnızca görünümleriyle değil, güçlü karakterleriyle de öne çıkan kadınlar için tasarlandı. Sesi, yetenekleri ve kişiliğiyle Su Sonia, kadınların istediklerinde her şeyi başarabileceklerini gösteriyor.İlk olarak 1989 yılında Michael Jordan'ın giydiği Air Jordan 4 Retro, kısa sürede hem basketbol hayranlarının, hem de sokak giyimine ilgili duyanların favori sneakerlarından biri haline geldi. Bileksiz bir yapı, kontrast oluşturan file paneller ve benzersiz bağcık desteklerine sahip AJ4, etkisini ve popülerliğini günümüzde korumaya devam ediyor. 


Yılın en çok beklenen sneaker modellerinden olan, "Shimmer" rengine sahip AJ4, pastel tonlarda ve sade görünümüyle doğal bir güzelliğe sahip. Kadınlar için özel olarak tasarlanan model, tüm kadınların göz alıcılığını ve  güçlü karakterlerini yansıtıyor. 
Üniversitede, Dilbilimi bölümünden mezun olan Su Sonia, 10 yılı aşkın süredir müzik yapıyor. Son bir ay içerisinde yayınladığı "Vaat" ve "Paraşüt" şarkılarıyla yeteneklerini gösteren Sonia, Women's Air Jordan 4 Retro "Shimmer"larıyla kendisi gibi hayalini gerçekleştirmek isteyen kadınlara bunu başarabileceklerini kanıtlıyor. 

BÜLTENE KAYIT OL!

YENİ ÇIKAN ÜRÜNLER, ETKİNLİKLER, HABERLER VE DAHA FAZLASI İÇİN KAYIT OL.