SEPET
05.04.2019 // MODA // İnanç Çakıroğlu

adidas ve Beyoncé’den Yılın Birlikteliği!

adidas ve Beyoncé, sneaker ve giyim koleksiyonları için güçlerini birleştirdiklerini açıkladı.

Kanye West ve Pharrell Williams gibi isimlerle yaptığı iş birlikleriyle son yıllarda özellikle sneaker dünyasında adından söz ettiren adidas ile dünyaca ünlü yıldız isim Beyoncé'nin, yeni bir iş birliği anlaşmasına imza attıkları duyuruldu. Sneaker ve giyim koleksiyonlarını içerecek olan birliktelik, aynı zamanda Beyoncé’nin 2016 yılında kurduğu Ivy Park markasının da yeniden tanıtılması ve büyütülmesi projesini de içeriyor.

İş birliği kapsamında, Beyoncé’nin markanın kreatif ortağı olarak görev yapacağını açıklayan adidas, yıldız ismin spor performans ürünleri ile günlük giyim ve sneaker koleksiyonlarının oluşturulmasına destek olacağını açıkladı.

Başarılı sanatçı, anlaşma hakkında yaptığı basın açıklamasında; “Bu benim için ömür boyu sürecek önemli bir ortaklık. adidas ile yaratıcılığı, büyümeyi ve sosyal sorumluluğu iş hayatında ön plana çıkaran bir felsefeyi paylaşıyoruz. Ivy Park’ı gerçekten küresel ölçekte yeniden canlandırmak ve genişletmek için sabırsızlanıyorum.” ifadelerine yer verdi.  

BÜLTENE KAYIT OL!

YENİ ÇIKAN ÜRÜNLER, ETKİNLİKLER, HABERLER VE DAHA FAZLASI İÇİN KAYIT OL.