SEPET
04.07.2019 // MODA // İnanç Çakıroğlu

Hawkins'in Yeni Kahramanları: Stranger Things x Nike Koleksiyonu

Spoiler tehlikesinden kendimizi zor koruduğumuz bu günlerde, Netflix'in bizim de içerisinde yer aldığımız büyük hayran kitlesine sahip, sevilen dizisi Stranger Things ile güçlerini birleştiren Nike, giyim, sneaker ve aksesuar ürünlerini içeren Stranger Things koleksiyonunuyla karşımızda.

Nike'ın bir süredir duyurduğu kayıp olan sevkiyatı, sonunda Indiana eyaletinde yer alan Hawkins kasabasında ortaya çıktı. Hawkins'i çevreleyen gizemli ve doğa üstü olayların yol açtığı bu kayıp hikayesi, sonunda mutlu sonla bitti. Netflix'in 80'ler popüler kültür temalı bilim kurgu dizisi Stranger Things ile güçlerini birleştiren Nike, giyim, sneaker ve aksesuar ürünlerini içeren Stranger Things koleksiyonunuyla karşımızda. 

Bilim kurgu hiti olarak görülen Stranger Things ile Nike arasında gerçekleşen bu özel iş birliğinde ilk olarak dizinin geçtiği kasabadaki lise "Hawkins High School" serisi ürünleri raflardaki yerini almış olacak. Bu seride, Hawkins High School'un kaplan logosunun yer aldığı ürünlerde okulun renkleri olan yeşil ve turuncu koleksiyonun ana renklerini oluşturuyor. Koleksiyon OG serisinde yer alan Blazer, Cortez ve Tailwind gibi ikonik sneakerlar ile devam ederek 80'lerin klasik çizgisini tam olarak yansıtırken, Hawkins High School renklerinin yanı sıra Independence Day temalı kırmızı ve mavi renkler de koleksiyon içerisinde kullanıldı. 

Yine bizleri ekranların karşısında uzun saatler kilitleyecek olan Stanger Things'in, 3. sezonunun gelişiyle aynı dönemde karşımıza çıkan bu iş birliği özellikle bilim kurgu hayranları ve sneaker severleri çok mutlu edecek. Stranger Things x Nike koleksiyonu çok yakında WUNDER'de. 

BÜLTENE KAYIT OL!

YENİ ÇIKAN ÜRÜNLER, ETKİNLİKLER, HABERLER VE DAHA FAZLASI İÇİN KAYIT OL.