SEPET
22.02.2020 // MODA // İnanç Çakıroğlu

Jordan'dan İlk Kadın Kapsül Koleksiyonu: Jordan Women Flight Utility

Jordan markası, var olduğu günden bu yana kadınlar için özel modeller ve özel versiyon ürünler üretmişti, ancak markanın kadınlar için ilk kez hazırladığı ve tasarım kültüründen ilham alınarak tasarlanan özel kapsül koleksiyonu nihayet bizimle buluştu.Jordan markası, 1984 yılından itibaren kazanma hırsını ve zaferi temsil ediyor. Yıllar boyunca, spor giyim ve spor ayakkabı alanında çıkardığı koleksiyonlarla saygınlığını kanıtlayan Jordan, 1985’teki ilk koleksiyondan esinlenerek yaratılan kadın koleksiyonu ile karşımızda.
Tıpkı ilk Jordan koleksiyonunda olduğu gibi vücudu saran Flight Suitlerin öne çıktığı koleksiyonda, etkileyici tasarımlar yer alıyor. Günlük ve fonksiyonel kullanıma uygun olarak üretilen Jordan Women Flight Utility kapsül koleksiyonu, Michael Jordan’ın efsanevi başarılara imzasını attığı Chicago’da düzenlenen All-Star hafta sonunda görücüye çıkarıldı.
Geleneksel renkleri, geleceğin renkleriyle birleştiren tasarımlarda yeşil haki, neon yeşili, bej, gri ve siyah ağırlıklı ürünler yer alıyor.
1985’te çıkan ilk koleksiyondan izler taşıyan seride; hoodieler, üst ve alt takımlar ile tayt ve bomber jacketler yer alıyor. Jordan Women Flight Utility kapsül koleksiyonu WUNDER’de.


BÜLTENE KAYIT OL!

YENİ ÇIKAN ÜRÜNLER, ETKİNLİKLER, HABERLER VE DAHA FAZLASI İÇİN KAYIT OL.