SEPET
13.05.2019 // MODA // İnanç Çakıroğlu

Kid Cudi, adidas ile İş Birliğini Açıkladı

adidas iş birliği yaptığı sanatçılara bir yenisini daha ekledi.

adidas, yeni bir yaratıcı sanatçıyı daha 3 çizgi saflarına kattığını duyurdu. Kanye West, Pharrell Williams ve Beyonce gibi isimlerin ardından Kid Cudi de adidas ile iş birliği yapan sanatçılar arasında yerini aldı.

New York ve Los Angeles'ta bir süredir görülen grafik logo içeren posterler de bu şekilde doğrulanmış oldu. Özellikle geçtiğimiz hafta dikkatleri çeken bu posterlerde yer alan içinde kadın boynu ve kafasında göz kısmında yanan bir ay görselleri görülmüştü. Bu görseller iki taraftan doğrulanan ortaklık açıklamalarının ardından, resmi bir şekilde kullanılmaya başlandı. İlk ürünleri yıl sonunda çıkacak olan iş birliğinin de logosu olacak görseli Kid Cudi instagram hesabından paylaşırken, adidas da web sitesinde ADIDAS x KID CUDI şeklinde kullandı

Kid Cudi, adidas ile daha önce de ortak çalışmalara imza atmıştı. Geçtiğimiz yıl, TRESC Run serisinin tanıtımında yer alan sanatçı, adidas ile bir araya gelerek yaratıcı ortakları dünyanın her yerindeki toplulukları kendi inisiyatifleriyle olumlu yönde etkilemelerini sağlayan bir platform haline getirmişti.


BÜLTENE KAYIT OL!

YENİ ÇIKAN ÜRÜNLER, ETKİNLİKLER, HABERLER VE DAHA FAZLASI İÇİN KAYIT OL.