SEPET
25.04.2019 // MODA // İnanç Çakıroğlu

Vans’ten Hogwarts Temalı “Harry Potter” Koleksiyonu

Vans, dünya çapında milyonlarca hayranı bulunan “Harry Potter” ile farklı ürün gruplarında geçerli olacak olan iş birliğini duyurdu.Vans, Harry Potter ile güçlerini birleştiriyor. Vans tarafından yapılan açıklamaya göre Harry Potter’ın sihir ve büyülerle dolu dünyasını yaşatacak olan koleksiyon; snaeaker, giyim ve aksesuar ürünlerini kapsayacak. Hogwarts Sihirbazlık ve Büyücülük Okulu’nda yer alan dört evin renk ve logo gibi detayları yer alacak olan ürünlerin henüz görüntüleri ve nasıl olacağına dair detaylar açıklanmadı.


Bu özgün koleksiyon için Vans tarafından, Hogwarts’ta bulunan Ravenclaw, Hufflepuff, Slytherin ve Gryffindor’u temsil eden bir web sayfası da hazırlandı. Web sayfasının merkezindeki panelde “Vans ve Harry Potter, cadılar ve büyücüler için ayakkabı, giyim ve aksesuarlar oluşturmak adına büyülü bir iş birliği yaptı.” açıklaması yer alıyor. 

Milyonlarca Harry Potter hayranının ilgisini çekecek olan bu iş birliği ile ilgili detaylar ve güncel bilgiler için WUNDER Blog’u takip edin. 


BÜLTENE KAYIT OL!

YENİ ÇIKAN ÜRÜNLER, ETKİNLİKLER, HABERLER VE DAHA FAZLASI İÇİN KAYIT OL.