SEPET

NIKE

Nike ACG Fleece Pant Polartec® "Wolf Tree"

  • Ürün Kodu: CV0658-643
  • Cinsiyet: Erkek
  • Renk: Bordo
  • 1.239,90TL
- +

Ücretsiz Kargo ve İade

ULTRA YUMUŞAK, SICAK.


Yağışlı havalar keşiflerine engel olmasın. Oregon'daki Smith Rock'tan ilham alınarak tasarlanan Nike ACG Polartec® "Wolf Tree" Eşofman Altı, sıcak kalmana yardımcı olan yumuşak kumaştan üretilmiştir. Fermuarlı cep eşyalarını elinin altında tutar. Bu ürün %100 geri dönüştürülmüş polyester fiberden üretilmiştir.


Kuzeybatıda Test Edildi, Smith Rock'tan İlham Aldı

Bu ürün, ABD'nin Oregon eyaletinde tasarlanıp test edilmiştir. Eyaletin uçsuz bucaksız doğası ve iklimi, tasarımlarımıza ilham kaynağı oldu. Bu eşofman altının tasarım aşamasında ekibimiz; çevreyle bağlantı kurmak, çevrenin ekipmanlarımızı nasıl şekillendirebileceğini keşfetmek ve edindiğimiz bilgileri nasıl kullanabileceğimizi anlamak amacıyla Central Oregon'daki popüler bir kaya tırmanışı noktası olan Smith Rock'ı ziyaret etti.


Patikayı Takip Et

Bu eşofman altı, adını Wolf Creek patikasından alır. Bu patika, Smith Rock'ın ikonik tırmanma alanlarından bazılarının altında akan Crooked Nehri'ni takip etmektedir. İç etikette patikanın görüntüsü bulunur.


Sıcak Tutan, Çok Yumuşak Yapı

Polartec®, sıcak havayı içeri hapsederken kuru kalman için nemin dışarı atılmasını sağlayan olağanüstü yumuşak bir fleece malzemedir. Arazide rahat etmen için hafiftir ve optimum nefes alabilirlik sunar.


Diğer Faydaları

  • İç kordonlu ve elastik bel bandı, uyumu kişiselleştirmeni sağlar.
  • Fermuarlı el ceplerinde küçük eşyalarını güvenle saklayabilirsin.

BU ÜRÜNLER DE İLGİNİ ÇEKEBİLİR