SEPET

NIKE

Nike ACG GORE-TEX "Misery Ridge"

  • Ürün Kodu: CV0634-216
  • Cinsiyet: Erkek
  • Renk: Kahverengi
  • 3.829,90TL
- +

Ücretsiz Kargo ve İade

EŞYALARINI SAKLAMAN İÇİN BOLCA ALAN SUNAN, YAĞIŞLI HAVALARA UYGUN STİL.


Yağışlı havalar seni doğa maceralarından alıkoymasın. Nike ACG GORE-TEX "Misery Ridge" Ceket, su geçirmez sağlam tasarımı ve yüksek düzeyde koruma sunan yapısıyla doğaya hazır olmanı sağlar. Cepler eşyalarını güvende tutar. Ceketin ilham kaynağı, stillerimizi doğa şartlarına uygun hale getirmek için inişli çıkışlı yapısından yararlandığımız Oregon'daki Smith Rock'tır. Bu ürün %100 geri dönüştürülmüş polyester fiberlerden üretilmiştir ve GORE-TEX katmana sahiptir.


Kuzeybatıda Test Edildi

Bu ürün, ABD'nin Oregon eyaletinde tasarlanıp test edilmiştir. Eyaletin uçsuz bucaksız doğası ve iklimi, tasarımlarımıza ilham kaynağı oldu. Bu ceketin tasarım aşamasında ekibimiz; çevreyle bağlantı kurmak, çevrenin ekipmanlarımızı nasıl şekillendirebileceğini keşfetmek ve edindiğimiz bilgileri nasıl kullanabileceğimizi anlamak amacıyla Central Oregon'daki popüler bir kaya tırmanışı noktası olan Smith Rock'ı ziyaret etti.


Ayrıntılar İçin İçeriye Bak

Bu ceket, adını muhteşem Smith Rock Eyalet Parkı'nın merkezindeki Misery Ridge'den alır. Tırmanış ve yürüyüş tutkunlarının favorisi olan bu yerin üç tarafı Crooked Nehri ile çevrilidir. İç kısımdaki etikette kayanın resmiyle bölgeden ayrıntılar yer alır.


Islanma

Hafif dokuma malzemeler geri dönüştürülmüş fiberlerden üretilmiştir ve GORE-TEX katmanlıdır. GORE-TEX katman, kuru kalmana yardımcı olmak için su geçirmeyen, mikro delikli bir malzemedir.


Hava Şartlarına Karşı Koruma

Belin alt kısmından yakanın yukarısına kadar çıkan tam boy fermuar, hava akışını ve koruma düzeyini kontrol edebilmeni sağlar. Siperlikli kapüşon, yağmur başladığında kuru kalmana ve rahat etmene yardımcı olur.


Eşyalarını Sakla

Yan kısımlarda ve göğüs kısmında bulunan fermuarlı cepler, ekipmanlarını saklaman için seçenekler sunar. İki yandaki file iç cepler, suyu dışarı atmaya yardımcı olur.


Diğer Faydaları

  • Dirseklerdeki yamalar dayanıklılığı artırır.
  • Kol altındaki fermuarlar hava akışını kontrol etmeni sağlar.
  • Manşetlerdeki cırt cırtlı bantlar, yapıyı kişiselleştirmene yardımcı olur ve ısıyı hapseder.

BU ÜRÜNLER DE İLGİNİ ÇEKEBİLİR