SEPET

TESLİMAT BİLGİLERİ

Teslimat süresi ne kadardır?

wunder.com.tr’de satılan tüm ürünler Wunder mağazasından tedarik edilerek 2-4 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 4 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişlerinizi iş günleri 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.


Hızlı teslimat seçeneği var mıdır?

İstanbul içi gönderilerde 4 saate kadar hızlı teslimat seçeneği bulunmaktadır. Hızlı teslimat seçeneği tercih edilmesi durumunda ödeme aşamasında faturanıza yansıtılacaktır.


Siparişim hangi kargo firması ile teslim edilecek?

Satın almış olduğunuz ürünlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargo firması aracılığı ile yapılmaktadır. İstanbul içi hızlı gönderilerde motorlu kurye tarafından siparişiniz teslim edilecektir.


Satın aldığım ürünler için kargo ücreti ödeyecek miyim?

wunder.com.tr’den aldığınız 200 TL ve üzeri siparişleriniz için herhangi bir kargo bedeli yoktur. 200 TL altında siparişlerinizde 20 TL kargo bedeli ödeme adımında sepet bedelinize yansıtılacaktır. İstanbul içi gönderilerde 4 saate kadar hızlı teslimat seçeneği bulunmaktadır. Hızlı teslimat seçeneği tercih edilmesi durumunda ödeme aşamasında faturanıza 30TL yansıtılacaktır.


Satın aldığım bir ürünü iade etmek istiyorum, ne yapabilirim?

Satın almış olduğunuz ürünü; ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz. Ürünler ekibimiz tarafından kontrol edilerek zarar görmemiş olduğundan emin olunacaktır.

Siparişiniz ile tarafınıza iletilmiş olan İade formunu doldurarak, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde ürün(ler) ve fatura ile birlikte geri göndermelisiniz. Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. 

Herhangi başka bir sorunuz için [email protected]'den bilgi alabilirsiniz. İadelerde Yurtiçi Kargo ile gönderimler ücretsizdir, diğer kargolar ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen tarafından karşılanacaktır.

İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecek. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler; iki iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bu süreç tamamen çalıştığınız bankanın iç süreçlerine bağlıdır.


İade Adresi:

WUNDER: CAFERAĞA MAH. HÜNKAR SOK. 4/A KADIKÖY-İSTANBUL 0216 337 08 77BÜLTENE KAYIT OL!

YENİ ÇIKAN ÜRÜNLER, ETKİNLİKLER, HABERLER VE DAHA FAZLASI İÇİN KAYIT OL.