POPÜLER ARAMALAR
ÖNE ÇIKANLAR
Siparişlerim kısmından iade talebi oluşturabilirsiniz. Üyeliksiz alışverişlerde iade talebi oluşturmadan iade adımlarını takip ederek süreci başlatabilirsiniz. İadenizin işleme alınabilmesi aşağıdaki şartlara bağlıdır.

İADE ŞARTLARI
• İade edilmek istenen siparişin teslim tarihi üzerinden 14 gün geçmemiş olması,
• Ürününüzün kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması, ürüne ait ambalajın, etiketin veya kutunun herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması,
• Ürününüze ait e-arşiv faturası çıktısının alınıp en alt kısmında yer alan "İade Bölümü" alanının doldurulmuş ve imzalanmış olması, Şartıyla iadeniz işleme alınacaktır. Bu şartlara uymayan iade talepleri Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği kapsamında reddedilecektir.

İADE SÜRECİ
wunder.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerin iadesi sadece aşağıda belirtilen iade adresinden yapılmaktadır. Wunder mağazalarından herhangi bir iade işlemi yapılmamaktadır. İadelerde 833F25 firma kodunu kullanarak ürününüzü UPS ile adresinizden veya şubelerinden ücretsiz gönderebilirsiniz. Diğer kargolar ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen tarafından karşılanacaktır, karşı ödemeli gönderilen iadeler kabul edilmeyerek tarafınıza geri dönecektir. Ürünler ekibimiz tarafından kontrol edilerek zarar görmemiş olduğundan emin olunacaktır. Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

*Değişim işlemlerinizi yalnızca ürün iadesi ve ardından tekrar satın alım şeklinde gerçekleştirebilirsiniz.

İade Adresi:
UPS FİRMA KODU: 833F25 WUNDER: Zühtüpaşa Mahallesi Şefik Bey Sk. No:15 Kadıköy / İstanbul 34724

UPS Kurye Talebi Oluşturmak İçin