POPÜLER ARAMALAR
ÖNE ÇIKANLAR
Filtrele
|
Sırala

asics

Asics Sneaker Ayakkabı Modelleri 

 
Asics 1949 yılında Kihachiro Onitsukav tarafından Kobe’de kuruldu.  İlk olarak Onitsuka Co. olarak kurulan marka, daha sonra 1977'de GTO Co. ve JELENK Co. ile birleşti. Bugün, resmi olarak "ASICS" adlı şirkete ait olan bu birleşme, ASICS ve Onitsuka Tiger markalarını kapsamaktadır.
 
Marka, spor sektöründe tüketicinin bakış açısından yüksek kaliteli ürünler geliştirmek için çaba sarf etmiş ve spor pazarında yenilikçi ürünler sunmaya devam etmiştir. Asics, ilk zamanlarında basketbol ayakkabısı üretirken, bugün artık bir dünya markası olarak, spor ayakkabılarının tüm alanlarında öncü konumda bulunuyor.

Erkekler için Asics Sneaker Ayakkabı Çeşitleri ve Fiyatları 

 
Asics, koşu, fitness, antrenman, yürüyüş, iç ve dış mekân aktiviteleri için uygun ve kaliteli spor ayakkabılar sunar. Spor ihtiyacınız ya da amacınız doğrultusunda Asics spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Spor ayakkabılar arasından en sık tercih edilen Asics Sneaker Ayakkabı Çeşitleri hem günlük hayatta kullanım için hem de sporda kullanım için uygundur.  
 
Erkekler için Asics Sneaker ayakkabı çeşitleri, yetmiş yılı aşan köklü tarihi ve her geçen gün gelişen teknolojisiyle, kullanıcıların beğenisini kazanır.
 
Erkek Sneaker modelleri, daha yumuşak ve elastik bir adım için FlyteFoam ve FluidRide orta tabanları gibi ikonik teknolojileri içerir. Erkekler için Asics Sneaker ayakkabı çeşitleri yoğun bir test sürecinden sonra piyasaya sunulur. 
 
Erkekler için Sneaker ayakkabı çeşitleri, farklı spor dallarında destek ve koruma sağlamak için tasarlandı. 
 
Erkek sneaker ayakkabıları, düzenli olarak uzun mesafelerde yürüyen ve mutlak konfor ile destek arayan bireyler için özel olarak tasarlanmıştır. Kısa yada uzun mesafe yürüyüşlerinde, bu ayakkabılar size hem sağlamlığı hem de konforu sunar.
 
Beyaz ve siyah renk alternatiflerine sahip erkek spor ayakkabıları, klasik sevenlerin şıklığı ve rahatlığı bir arada bulabileceği mükemmel seçenekler sunar.

Erkekler için Asics Sneaker ayakkabı çeşitleri, erkeklerin doğal yürüyüşünü ve erkeklerin kadınlardan daha ağır olma eğiliminde olduğu ve ağırlık merkezlerinin farklı olduğu gerçeğini dikkate alarak geliştirildi. Bu nedenle cinsiyete ve kullanım amacına uygun ayakkabıyı seçmek çok önemlidir. 
 
Erkek Sneaker ayakkabıları, GEL yastıklama sayesinde ultra rahat bir kullanım sunmanın yanı sıra, hafif ve nefes alabilen ağ yapısı ile ayakkabıların havadar kalmasını sağlar. 

Erkek Sneaker ayakkabıları, en gelişmiş teknolojileri kullanarak size konfor ve şıklık sağlama konusunda güvenilir bir markadır. Erkekler için Asics Sneaker ayakkabı çeşitleri ve fiyatları kullanılan malzeme ve teknolojiye göre değişiklik gösterir. 
 
Popüler için Asics Erkek Sneaker ayakkabı modelleri arasında, UJITAKA x ASICS GEL-NYC, Heritage Metal x ASICS GEL-NYC, Gel-Quantum Kinetic, GT-2160, GEL-Kayano 14, Gel-NYC, EX89 'Knicks' gibi modeller yer alır.
 

Kadınlar için Asics Sneaker Ayakkabı Çeşitleri ve Fiyatları 

 
Kadınlar için Asics Sneaker ayakkabı çeşitleri, koşu, yürüyüş, antrenman ve pek çok spor alanında kullanım için tasarlandı. Bunun yanı sıra kadınlar için Sneaker ayakkabı çeşitleri tasarımı ve konforu ile günlük kullanım için de uygundur. 
 
Sneaker ayakkabıların tasarımı sayesinde sınırları olmayan konforlu ve nefes alan bir kullanım sağlayabilirsiniz. Kadınlar için işlevsel, güvenli, destek sağlayan ve koşu ayakkabısı ve antrenman ayakkabısı, sneaker ayakkabı sunar.
 
Kadınlar için Sneaker ayakkabı çeşitlerinde, darbe yaralanması riskini azaltmak için bir yastıklama jeli kullanılır. Dayanıklı malzemelerden üretilen Kadın Sneaker ayakkabı modellerini uzun yıllar kullanabilirsiniz.
 
Kadınlar için Sneaker ayakkabı çeşitleri, size büyük bir konfor sunarken aktif yaşam tarzınızı destekleyecek modern tasarımlarla birleştiriyor. Spor performansından ilham alan marka bu izleri günlük hayata taşıyarak şıklığınıza şıklık katar.  
 
Markanın tasarımında belirli bir stil olmasına rağmen, marka renk seçimlerinde her sezonun trendlerine uyum sağlamasıyla, farklılık arayanlara özel seçenekler sunar.
 
Popüler için Asics Kadın Sneaker ayakkabı modelleri arasında, FUJITAKA x ASICS EX89, Heritage Metal x ASICS GEL, GT-2160, EX89, Gel-1090 gibi modeller yer alır.