POPÜLER ARAMALAR
ÖNE ÇIKANLAR
Filtrele
|
Sırala

The North Face

KATEGORİLER
Giyim
Sneaker
Tüm Erkek Ürünleri
Tüm Ürünler
Yeniler
İndirim
Sneaker Numara
36,53737,5383939,54040,5414242,542.5434444,544.54545,54647
Giyim Beden
XSSMLXLXXL
Pantolon Beden
28303234LMSXL

The North Face Ayakkabı ve Outdoor (Dış Giyim) Ürün Modelleri

 
The North Face, 1968 yılında Douglas Tompkins ve Susie Tompkins adında iki maceracı tarafından kurulan Amerikan outdoor (dış giyim) şirketidir. Douglas Tompkins ve Susie Tompkins keşif ve dağcılığa olan tutkuları doğrultusunda ekipman ve kıyafet üretmeye başladı. The North Face kuruluşundan 2 yıl sonra Kenneth Klopp tarafından satın alındı. Şirket el değiştirdikten bir süre sonra The North Face’in logosu doğadan esinlenerek tasarlandı.
 
The North Face, ağırlıklı olarak dış giyim, uyku tulumu ve çadır üreten bir firmaydı. 1980 yılından itibaren kayak malzemeleri, 1990 yılından itibaren de ayakkabı ve sırt çantası üretmeye başladı.
 
O zamanlar dağ ekipmanları ve kıyafetleri çok yer kaplıyordu ve işlevsel değildi. Bu nedenle amaçları yüksek kalitede soğuk bir iklime uyarlanmış ekipman tasarlamaktı. İlerleyen süreçlerde şirket dağcılara tedarik ürün sağlamanın ötesinde, sokak modasına odaklanmaya başladı.  2000 yılında The North Face VF Corporation tarafından satın alındı.
 
Bugün The North Face, geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasına rağmen, asıl uzmanlık alanı dış giyim, uyku tulumu ve çadır ürünleri olarak bilinir. The North Face'in bu teknik ürünleri, özellikle yüksek irtifa dağcılığında dünyada en çok tercih edilen ürünlerdir.
 
The North Face Ayakkabı Modelleri, doğanın olumsuz şartları gözetilerek tasarlanmıştır. The North Face ayakkabılar suya dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Dayanıklıdır ve yüksek tutuş kabiliyeti sunar. Bu özelliklerin yanı sıra oldukça hafif yapıda ve çok amaçlı kullanıma uygun şekilde üretilir. The North Face Ayakkabı Modelleri günlük yaşamda kullanıma da uygundur.

The North Face Outdoor (Dış Giyim) Ürünleri, engebeli dağ arazisi ve hava şartları düşünülerek tasarlanır. Teknik dış giyim teknolojileri ile yağmura, rüzgâra ve kara karşı koruma sağlayan su geçirmez, rüzgâr geçirmez ve nefes alabilir kumaş teknolojileri kullanılır. Aynı zamanda kıyafetlerde nemi ortadan kaldıran ter emici teknolojilere de yer verilir. The North Face Outdoor (Dış Giyim) Ürünleri ile olumsuz şartlar ile baş edebilirisiniz.

The North Face Erkek Mont ve Jacket Ürün Çeşitleri 

 
The North Face, zor şartlar için ürün tasarlama disiplinine adanmış bir dizi teknik kıyafet sunarak ürünlerini çeşitlendirdi. The North Face markası, doğada spor tutkusunu bünyesinde barındırır ve bu nedenle yüksek performanslı dış giyim serileriyle tanınır. Bugün, The North Face markası hem en deneyimli dağcıları hem de hayatın içinden insanların giyimine hizmet ediyor. 
 
Markanın en bilinen çok bilinen The North Face Erkek Mont ve Jacket Ürün Çeşitleri, Parka McMurdo, The North Face Denali ceketi ve ikonik The North Face Nupste cekettir. 
 
The North Face Erkek Montları, yüksek şişme gücü ve çıkarılabilir suni kürkle kaplı kapüşonu sayesinde soğuğa karşı bir bariyer yapmak için ideal bir giysidir. Ayrıca, mont üzerinde kullanıcıya fayda sağlamak için bol miktarda cep bulunur.
 
The North Face’in pek çok montunda bulunan yüksek şişirme teknolojisi, sıcaklık düştüğünde sizi sıcak tutar. Neme karşı geçilmez bir bariyeri olan su geçirmez bir kumaşlarla tasarlanmış The North Face Erkek Mont ve Jacket Ürün Çeşitleri, günlük hayatta ve dağ hayatında size konfor alanı sunar. Aynı zamanda hafif ve nefes alabilen kumaşlar vücut ısısının ve genel konforun düzenlenmesini teşvik eder.
 
The North Face Erkek Mont ve Jacket Ürün Çeşitleri, markanın vazgeçilmez ürünleridir. Soğuğa karşı mükemmel dayanıklı olan bu ürünler son derece kalitelidir. 
 
The North Face Erkek Mont ve Jacket Ürün Çeşitlerinde kullanılan kuş tüyünün kalitesinin sunduğu sıcaklık olağanüstüdür, o kadar ki bazıları kış ortasında mont ve jacketlerin altına sadece bir tişört giyerler. Sizler de bu olağanüstü The North Face Erkek Mont ve Jacketleri WUNDER’in fırsatlarıyla satın alabilirsiniz.
 

The North Face Kadın Mont ve Jacket Ürün Çeşitleri 

 
The North Face ürünleri her ne kadar dağcılar düşünülerek tasarlanmaya başlansa da ilerleyen süreçlerde günlük kullanıma yönelmiştir. The North Face Kadın Mont ve Jacket Ürün Çeşitleri sıcak tutan termal malzemelerden üretilir. 
 
The North Face Kadın Mont ve Jacket Ürün Çeşitleri suya, rüzgâra ve soğuğa karşı dayanıklıdır. Tüm bu özelliklerin yanı sıra The North Face Kadın Mont ve Jacket Ürün Çeşitleri şık tasarımlarıyla kadınların beğenisini kazanır. Kadınlara özel The North Face Kadın Mont ve Jacket Ürün Çeşitlerini WUNDER’den güvenle satın alabilirsiniz.
 

The North Face Erkek Bot ve Ayakkabı Modellerinin Fiyatları 

 
The North Face erkek bot modelleri, son derece dayanıklı, koruyucu ve kıyafetlere uyumlu olarak tasarlanır. The North Face Erkek Bot ve Ayakkabı Modelleri, konfor, koruma ve çevikliği bir arada sunar.
 
The North Face bot ve ayakkabı fiyatları ise sunduğu özellik çeşitliliğine göre farklılık gösterebilir. The North Face'in tüm ürünleri, doğa dostu tasarımlarıyla bilinir ve geri dönüştürülmüş içerikleriyle çevre dostu bir yaklaşım sunar.

The North Face Kadın Bot ve Ayakkabı Modellerinin Fiyatları 

 
Kaliteli ve dayanıklı malzemelerle üretilmiş The North Face Kadın Bot ve Ayakkabı Modelleri, ıslak ve kaygan zeminler dahil olmak üzere çeşitli yüzeylerde kavrama kolaylığı sağlar. The North Face Kadın Bot ve Ayakkabı Modellerinin günlük kullanıma da uygun olması, kadınlar için son derece önemlidir.
 
Thermoball North Face botları, su geçirmez özellikleriyle birlikte ayakların kuru kalmasına destek olan ThermoBall Eco izolasyon teknolojisini benimser.  The North Face Kadın Bot ve Ayakkabı Modelleri tamamen modern görünümlü farklı tasarımlarıyla tüm kıyafetlerinize uyum sağlar.