POPÜLER ARAMALAR
ÖNE ÇIKANLAR
Filtrele
|
Sırala

Converse

Converse Sneaker Ayakkabı ve Spor Giyim Ürün Modelleri

 

Dünyanın en ünlü markalarından biri olmadan çok önce, Converse'in hikayesi 1908'de Massachusetts'teki bir şehir olan Malden'de başladı.Converse, özellikle Chuck Taylor All-Star adlı modeli ile tanınır.  20. yüzyılda Sneaker ayakkabı modelleri sporcular ve sokak modasını benimseyenler arasında popüler hale geldi. 

Sneaker ayakkabılar klasik tasarımlarıyla dikkat çeker. Markanın ayakkabıları, klasik stil sevenler için ideal bir seçenektir. Sneaker ayakkabılar farklı bilek boylarında ve çeşitli renklerde sunulur.


Sneaker ayakkabıların sunduğu konfor sayesinde sporda, yürüyüşte ya da işte Sneaker ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Sneaker çeşitleri günlük hayatın her alanında kullanıma uygun olduğu için en çok ilgi gören modeller arasında yerini alır. 


Marka teknoloji ve yeni tasarımların etkisiyle kendi geliştirdi ve trendlere uyum sağladı. Günümüzde de Sneaker modeller sen sık tercih edilen ayakkabılar arasındadır. 


Converse Kadın Sneaker Spor Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları 


Geçmişte sadece basketbolcular tarafından tercih edilen Converse ayakkabı modelleri, günümüzde yeni tasarımlar ve teknolojinin etkisiyle kullanım alanını genişletti. Converse kadın ayakkabı koleksiyonlarının vazgeçilmezi olan All Star koleksiyona teknolojinin de katkılarıyla Kadın Sneaker spor ayakkabı modelleri eklendi.


Kadın Sneaker ayakkabılar çok daha konforlu ve hassas bir şekilde tasarlanmıştır. Pek çok kadının beğenisini kazanan tasarımlar, kendini geliştirerek yüksek taban ve topuklu ayakkabı seçeneklerini de bünyesine ekledi. Kadın Sneaker spor ayakkabı fiyatları ayakkabıda kullanılan malzeme türüne göre değişmektedir.


Converse’in en çok tercih edilen kadın sneaker ayakkabı modelleri arasında, Converse x Wonka Chuck Taylor All Star, Beyond Retro Upcycled, Chuck 70, Run Star LegacyCx gibi modeller yer almaktadır.


Converse Kadın Beyaz Sneaker Spor Ayakkabı Modelleri 

 

Converse kadın sneaker spor ayakkabı modelleri sporda tercih edilmesinin yanı sıra günlük yaşamda pantolonların, eteklerin ve elbiselerin altında kullanım için sıkça tercih edilen bir modeldir.  Özellikle sade ve modern görünümüyle kadın beyaz sneaker spor ayakkabı modelleri günlük ve spor giyime en çok uyum sağlayan ayakkabı modelidir. 

Converse Kadın Siyah Sneaker Spor Ayakkabı Modelleri

 

Converse ayakkabının ilk tasarım rengi olan siyah günümüzde de en sık tercih edilen renklerden biridir. Klasik çizgisiyle öne çıkan kadın siyah sneaker spor ayakkabı modelleri günün her anına uygun stiliyle her yerde size eşlik edebilir. Kendinize uygun bir modeli rahatlıkla bulabileceğiniz kadın ayakkabı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.


Converse Erkek Sneaker Spor Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları 


Converse Erkek Sneaker spor ayakkabı modelleri kadın ayakkabı modelleri kadar geniş ürün yelpazesine sahiptir. Erkek Sneaker ayakkabı modellerinin bu kadar çeşitli olması, her zevkten insanın kendine uygun ürünü bulmasına olanak sağlar. Erkek Sneaker spor ayakkabı modelleri günlük hayatın tüm alanlarında kullanıma uygun olduğu için en çok ilgi gören ayakkabı türüdür. Erkek Sneaker ayakkabı modellerinin farklı doku alternatiflerinde sunulması kıyafetlere uygunluk sağlar. Erkek Sneaker spor ayakkabı fiyatları ayakkabı türüne göre değişiklik göstermektedir.


Converse’in en çok tercih edilen erkek sneaker ayakkabı modelleri arasında, AS1 Pro OX, A Cold Wall, Chuck 70 Hi Gore-tex, Run Star Legacy Cx Future Comfort gibi modeller yer almaktadır.


Converse Yüksek Taban ve Topuklu Converse Ayakkabı Modelleri 

 

Converse Sneaker spor ayakkabılar geniş ürün yelpazesiyle tanınır. Converse’in ürünlerinden biri olan yüksek taban ve topuklu ayakkabı modelleri Converse’i rakiplerinden bir adım öteye taşır. Yüksek taban ve topuklu ayakkabı modelleri piyasaya çıktığı anda büyük bir yankı uyandırdı.  Yüksek taban ve topuklu ayakkabı modelleri tarzınıza hem yükseklik hem de şıklık katar. Yüksek tabanlı ayakkabı modelleri sadece kadınlar için tasarlanmış modeller değildir çoğu erkek için vazgeçilmez bir parçadır. 

 

Popüler Converse yüksek taban ve topuklu ayakkabı modelleri arasında, Chuck Taylor All Star High Top, Platform High Top, Chuck 70 High Top, Leather High Top, Platform High Top gibi modeller yer almaktadır.


Converse Aksesuar ve Spor Giyim Çeşitleri 

 

Converse’in spor ayakkabı tasarımlarının yanı sıra çanta, şapka, bere, bot, çorap bağcık, anahtarlık gibi aksesuar ve spor giyim çeşitleri vardır. Converse’in logosunu taşıyan bu özel aksesuarlar tarzınıza şıklık katar. 

 

Dikkat çeken ve talep gören aksesuar ve spor giyim çeşitleri arasında, Converse x Wonka Reversible Bucket, Star Chevron Çanta, Sling Bel Çantası, Basic Flat Knit 3 Parça Çorap, Tipoff Baseball Cap University Şapka, Chuck Taylor All Star Patch Bere gibi modeller yer almaktadır.