POPÜLER ARAMALAR
ÖNE ÇIKANLAR
Neden üye olmalıyım? Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
wunder.com.tr'ye üye olmadan da ziyaretçi olarak alışveriş yapabilirsiniz. Bununla beraber siparişlerinizin takibini sistem üzerinden yapabilmeniz ve gerekli durumlarda sizinle iletişime geçilebilmesi için üyelik oluşturarak alışveriş yapmanızı öneriyoruz.
Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?
Kredi kartı veya banka kartınız ile ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
Parolamı unuttum?
"Giriş Yap" kısmından "Parolamı Unuttum" butonuna basarak, kayıt olduğunuz e-mail adresinizi girdiğinizde, e-mail adresinize parolanızı sıfırlayabilmeniz için bir e-mail gönderilmektedir. Gelen e-mail üzerinden parolanızı sıfırlayarak yeniden oluşturabilirsiniz.
Üyelik bilgilerimi güncellemeli miyim?
Siparişiniz ile ilgili tüm güncel bilgiler, üyelik oluştururken giriş yaptığınız, iletişim bilgileriniz üzerinden paylaşılacağı için, üyelik bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olması durumunda üyelik bilgilerinizin güncellemenizi öneriyoruz.
Fiyatlarınıza KDV dahil mi?
wunder.com.tr'de gördüğünüz tüm fiyatlara KDV dahildir. Alışveriş sepetinizde ürün bedeli ve tüm ilgili vergiler ayrıca gösterilmektedir.
Ödemeyi nasıl yapacağım? Ödeme seçeneklerim nelerdir?
wunder.com.tr tüm ödemelerde Sipay Sanal Pos güvenli ödeme sistemi altyapısını kullanmaktadır. Sipay Sanal Pos güvenli ödeme sistemi üzerinden tüm banka kredi kartlarını kullanarak, değişen vade farkları ile 6 taksite kadar işlem yapılabilmektedir.
Ödemeyi ürünleri teslim alırken kapıda yapabilir miyim?
Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş kabul edilmemektedir.
wunder.com.tr'den alışveriş yapmak güvenli mi?
Kredi kartınızla ilgili bilgiler Sipay Sanal Pos güvenli ödeme sistemlerinin sağladığı PCI-DSS 1.seviye sertifikasıyla güvenli bir altyapı üzerinden işlem görür. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte, wunder.com.tr tarafından kredi kartınıza ait herhangi bir bilgi saklanmamaktadır.
Kişisel bilgilerim wunder.com.tr'de güvende mi?
Üyelik kaydı ve alışveriş işlemi sırasında verdiğiniz tüm bilgiler üyelik sözleşmesi uyarınca saklanmaktadır.
Ürün temin koşulları nelerdir?
wunder.com.tr üzerinden satılan ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır. Müşteri siparişinin ardından ürünün mağazalardaki stoğu kontrol edilmektedir. Stoğu tükendiği için temin edilemeyen ürünlerle ilgili olarak müşteriye bilgi verilerek ödemesi iade edilir.
Teslimat süresi ne kadardır?
wunder.com.tr’de satılan tüm ürünler Wunder mağazasından tedarik edilerek 2-4 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 2 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 2 ile 4 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişlerinizi iş günleri 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.
Siparişim hangi kargo firması ile teslim edilecek?
Satın almış olduğunuz ürünlerin teslimatı anlaşmalı kargo şirketimiz Kolay gelsin firması aracılığı ile yapılmaktadır.
wunder.com.tr üzerinden yapmış olduğum siparişi iptal edebilir miyim?
Siparişiniz kargoya teslim edilmemişse, iptal talebinizi [email protected]'ye yazılı olarak iletebilirsiniz. Sipariş iptali talebinizin tarafımızdan onaylanması sonrasında, siparişinizin ödemesi kredi kartınızdan alındı ise, kartınıza iade işlemi başlatılacaktır. İade sürecini bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz.
wunder.com.tr'deki fırsatlardan nasıl haberdar olabilirim?
wunder.com.tr sitesine üye olurken bildireceğiniz e-mail adresine, belirli aralıklarla sitedeki fırsatlar konusunda bilgilendirme e-maili gönderilecektir.
Satın aldığım bir ürünü iade etmek istiyorum, ne yapabilirim?
Siparişlerim kısmından iade talebi oluşturabilirsiniz. İadenizin işleme alınabilmesi aşağıdaki şartlara bağlıdır. İADE ŞARTLARI • İade edilmek istenen siparişin teslim tarihi üzerinden 14 gün geçmemiş olması, • Ürününüzün kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması, ürüne ait ambalajın, etiketin veya kutunun herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması, • Ürününüze ait e-arşiv faturası çıktısının alınıp en alt kısmında yer alan "İade Bölümü" alanının doldurulmuş ve imzalanmış olması, Şartıyla iadeniz işleme alınacaktır. Bu şartlara uymayan iade talepleri Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği kapsamında reddedilecektir. İADE SÜRECİ Wunder.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerin iadesi sadece aşağıda belirtilen iade adresinden yapılmaktadır. Wunder mağazalarından herhangi bir iade işlemi yapılmamaktadır. İadelerde 833F25 firma kodunu kullanarak ürününüzü UPS ile adresinizden veya şubelerinden ücretsiz gönderebilirsiniz. Diğer kargolar ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen tarafından karşılanacaktır, karşı ödemeli gönderilen iadeler kabul edilmeyerek tarafınıza geri dönecektir. Ürünler ekibimiz tarafından kontrol edilerek zarar görmemiş olduğundan emin olunacaktır. Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.
İade Adresi:
UPS FİRMA KODU: 833F25 WUNDER: Zühtüpaşa Mahallesi Şefik Bey Sk. No:15 Kadıköy / İstanbul 34724
İade işleminden ne kadar zaman sonra ödeme hesabıma yansıyor?
Kredi kartınıza yapılan iadenin, banka hesabınıza yansıması, bankanızın prosedürlerine bağlı olarak ortalama iki hafta sürmektedir. Ayrıca kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreç, Wunder’in kontrolünde olmadığından yaşanabilecek gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgilidir.
wunder.com.tr üzerinden yapmış olduğum siparişte değişim yapabilir miyim?
Değişim işlemlerinizi yalnızca ürün iadesi ve ardından tekrar satın alım şeklinde gerçekleştirebilirsiniz.
wunder.com.tr'de satılan ürünler orijinal mi?
wunder.com.tr, WUNDER markasının resmi satış sitesidir. Bu nedenle tüm ürünlerimiz orijinaldir.
Satın aldığım ürünler için kargo ücreti ödeyecek miyim?
wunder.com.tr’den aldığınız ürünlerde kargo bedeli tarafımızdan karşılanmaktadır.
wunder.com.tr'ye mobil cihazlardan erişebilir miyim?
wunder.com.tr'ye mobil cihazlardan erişebilirsiniz.
Neden bazı ürünleri Raffle(Çekiliş) ile satıyorsunuz?
Wunder olarak amacımız, yüksek talep gören modelleri olabildiğince adil bir şekilde son kullanıcıyla buluşturmak. Bir model için talebin, markalardan aldığımız ve satışa sunabildiğimiz adedi aştığı durumlarda raffle ile satışa çıkartmanın en adil yol olduğunu düşünüyoruz. Online yapılan tüm çekilişlere www.wunder.com.tr üzerinden katılabilirsiniz.
Çekiliş ile ilgili kural ve şartlara nereden ulaşabilirim?
Çekilişe kayıt yapmadan önce çekiliş formunda bulunan kural ve şartları dikkatlice okumanızı öneriyoruz.
Çekilişe katıldım ancak katıldığıma dair bir e-mail almadım?
Yüksek talep gören ürünlerde, e-mail serverlarında yaşanan yoğunluk sebebi ile e-mail gönderimlerinde aksamalar olabilmektedir. Kaydınızın alınması için tarafınıza e-mail gelmesi şart değildir. Tekrar kayıt yapmak istediğinizde sistem kaydınızın zaten bulunduğu bilgisi veriyor ise kaydınız başarı ile alınmıştır.
Kazanma şansımı arttırmak için birden fazla kayıt yaparsam ne olur?
Çekiliş listelerine toplu kayıt yapan kişiler çekilişten diskalifiye edilmektedir. Aynı e-mail, telefon ve kimlik bilgileri ile yapılan tüm kayıtlar sistem tarafından otomatik silinmektedir.
Çekiliş sonuçları ne zaman açıklanıyor?
Çekilişin zamanlaması ile ilgili tüm bilgiler Instagram postlarımız içerisinde paylaşılmaktadır. Çekiliş kazananları e-mail üzerinden bilgilendirilmektedir.
Çekilişi kazandığım durumda benimle iletişime geçiyor musunuz?
Genellikle çekiliş kazananları ile sadece e-mail üzerinden iletişime geçiyoruz.
Ürünümü nasıl teslim alabilirim?
Ürününüzü teslimat noktası olarak belirlenen mağazamıza gelerek kayıt aşamasında verilen İSİM-SOYİSİM ve KİMLİK NUMARASI'nın bulunduğu geçerli kimliği ibraz ederek satın alabilirsiniz. Ürün teslimatı için kazanan kişilerin bizzat mağazaya gelmesi şart değildir. Ürünler, kazanan kişiye ait kimlik bilgileri ve kazanıldığına dair iletilen e-mail ibraz edilerek başka biri tarafından teslim alınabilir.
Neden kimlik teyidi yapıyorsunuz?
Çoklu katılımları engellemek ve ürünlerin, kazanan kişiler tarafından satın alındığını teyit etmek amacı ile ürün teslimatı sırasında kimlik teyidi yapılmaktadır.
Neden çekiliş ürünlerini kargo yapmıyorsunuz?
Ürünlerin kazanan kişiler tarafından satın alındığını teyit etmek amacı ile ürün teslimatları sadece Wunder mağazalarından yapılmaktadır.
Kazanırsam nasıl ödeme yapabilirim?
Mağazamızda kredi kartı veya nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.
Çekiliş kazanılmasına rağmen bir ürün satın alınmaz ise ne oluyor?
Genellikle satın alınmayan ürünler için başka bir çekiliş talihlisi belirlenmekte veya çok nadir durumlarda bu ürünler www.wunder.com.tr üzerinden satışa çıkartılmaktadır.
Çekiliş ile satın aldığım bir ürünü iade - değişim yapabilir miyim?
Çekiliş sonucunda mağazadan satın alınan ürünler için iade ve değişim kabul edilmemektedir.