POPÜLER ARAMALAR
ÖNE ÇIKANLAR
Filtrele
|
Sırala

New Balance

New Balance Sneaker ve Spor Ayakkabı Modelleri

 
New Balance, 1906 yılında Boston Massachusetts'te, J.Riley’nin, günün büyük bir bölümünü ayakta çalışarak geçiren insanlar için ayak taban desteği üretmeye karar vermesiyle kuruldu. Bu tasarımlar, daha rahat ve uyumlu olmasıyla piyasadaki diğer ürünlerin önüne geçti.
 
New Balance'ın özelliklerinden biri de şirketin bazı ürünlerini Birleşik Krallık'ta, özellikle Flimby'de ve aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri'nde tasarlanmasıdır. Bu özel fabrikalar, "Made in UK" veya "Made in USA" damgasını taşıyan birinci sınıf malzemelere sahip üst düzey modeller üretmektir. Bu özellik gerçek bir kalite garantisidir ve aynı zamanda markayı rakiplerinden farklı kılar.

New Balance Sneaker ayakkabı ve spor ayakkabılar yüksek kaliteli malzemelerden üretilir ve ayak sağlığını desteklemek için özel olarak tasarlanır. New Balance sneaker ayakkabılar konfor, performans ve şık tasarımlarıyla dikkat çeker. 

New Balance Sneaker ayakkabılar "ABZORB" ve "Fresh Foam" gibi markaya özel teknolojileri içerir. Bu teknolojiler sayesinde koşu ve yürüyüş sırasında oluşabilecek darbeler en aza indirilir. 

New Balance Sneaker ayakkabıları rahat ve geniş yapıda tasarlanır. Bu özellik, ayakların gün içerisinde harekete bağlı olarak genişleyebilmesine ihtimali düşünülerek geliştirilmiştir. 

Spor yaparken veya günlük hayatta kullanıma uygun olan New Balance Sneaker ayakkabılar kullanıcılarına rahatlık ve stil sunar. New Balance Sneaker ayakkabılar, konfor, şıklık ve performansıyla bilinmesinin dışında, farklı renk ve desen seçenekleri sunarak kullanıcılara seçim yapma imkanı sunar.  

New Balance Kadın Sneaker ve Spor Ayakkabı Modelleri


New Balance Sneaker ayakkabılar konfor ve dayanıklılık ilkelerine odaklanarak tasarlanmıştır. Kadın New Balance Sneaker ayakkabılar, koşu ayakkabılarından basket ayakkabılarına veya günlük modellere kadar geniş bir yelpazede özenle üretilen yüksek kaliteli ayakkabılardır. Aynı zamanda spor yaparken destek sağlamak için en yeni teknolojiler kullanılır. Kadın New Balance Sneaker modelleri, sadece dayanıklı ve teknolojik açıdan gelişmiş değildir aynı zamanda modaya uygun olarak markanın imzasını taşır. 
 
New Balance’ın, kadınlar için özel olarak tasarladığı sneaker modelleri hem şıklığı hem de performansı bir araya getirerek ayaklarınıza özel bir deneyim sunar. Kadın New Balance Sneaker modelleri, sadece spor yaparken destek sağlamayı değil, üretim amacında olduğu gibi yoğun iş temposunda ağrıyan ayaklarınızı dinlendirmeyi hedefler. Şıklığı ön planda tutarken, konforunuzu koruyarak stilinizi tamamlayın. 

Popüler Kadın New Balance Sneaker ayakkabı modelleri arasında New Balance 530, New Balance 550, New Balance 327 gibi modeller yer almaktadır.  

New Balance Erkek Sneaker ve Spor Ayakkabı Modelleri 

 
Hem kadınların hem erkeklerin taleplerine uygun olarak tasarlanmış New Balance sneaker ayakkabılar, şıklığı, konforu ve performansı bir araya getirerek herkesin tarzına hitap ediyor. Erkeklerin konfor ve dayanıklılık beklentisini karşılayan New Balance Sneaker ayakkabılar farklı renk seçenekleri sunar. 

New Balance’ın erkekler için tasarladığı Erkek New Balance Sneaker ayakkabılar, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Erkek New Balance Sneaker ayakkabılar ENCAP teknolojisi ile donatılmış, konfor ve uzun ömürlülüğü birleştiriyor. Erkek New Balance Sneaker ayakkabılar taban seçimiyle farkını ortaya koyar. 

Popüler Erkek New Balance Sneaker ayakkabı modelleri arasında New Balance 610Xv1 Gore, New Balance 650, New Balance 725, New Balance 580, New Balance 997H gibi modeller yer almaktadır.

New Balance Günlük Spor ve Koşu Ayakkabısı Modelleri 

 
New Balance Sneaker ayakkabı modelleri kadar günlük spor ayakkabı ve koşu ayakkabı modelleri de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Sneaker ayakkabılar hem günlük kullanım için hem de sporda kullanım için tasarlanmış ayakkabılardır. New Balance Koşu Ayakkabısı  modellerinde ise performansı artırmak için özel tasarımlara sahiptir ayrıca teknik malzemeler ve özel tabanlar kullanılır. 

New Balance Günlük Spor ve Koşu Ayakkabısı Modelleri özel tabanı ve iç dolgusu ile ayak sağlığını koruyarak sporda destek sağlamayı hedefler. New Balance Koşu Ayakkabılarında gri ve siyah renkli tasarımlar da bulunur ancak genellikle neon renkler kullanılır. 
 
New Balance Günlük Spor Ayakkabı Modelleri, koşu ayakkabılarından farklı olarak konforun yanında şıklığı da barındırır. Özellikle günlük hayatında sportif tarzda giyinmekten hoşlananlar New Balance Günlük Spor Ayakkabıları tercih edebilir.
 
Popüler New Balance günlük spor ve koşu ayakkabısı modelleri arasında New Balance 574, New Balance 990, Made in UK 1500, New Balance 452, New Balance 530, New Balance 860, New Balance 680 gibi modeller yer almaktadır.