POPÜLER ARAMALAR
ÖNE ÇIKANLAR
Filtrele
|
Sırala

Vans

Vans Sneaker Ayakkabı ve Spor Giyim Ürün Modelleri  

 
Dünyanın en etkili spor giyim markaları arasına girmeden önce, Vans ilk günlerinde Amerika merkezli küçük bir aile işletmesiydi. 1966 yılında Kaliforniya’da Paul Van Doren ve iki kardeşi tarafından kurulan marka, ilk mağazasını "Van Doren Rubber Company" adı altında açtı. Benzersiz konsepti daha sonra üretim atölyelerini ve dükkânı aynı noktada bir araya getirerek doğrudan alıcılara satış yapmayı mümkün kıldı.
 
Vans ürünleri, spor dünyasıyla ve daha spesifik olarak kaykay, kayma sporları ve genel olarak tüm ekstrem sporlarla yakından bağlantılıdır. Vans, Metallica ve Iron Maiden gibi efsanevi sanatçılar dolayısıyla müzik camiasına da yakındır.
 
1976’da ilk kez Vans’ “Off the Wall” logosu kullanıldı. Vans’ın, ayakkabı tasarımındaki ilk amacı giyme kolaylığı ve rahatlığıydı. 1976’da Tony Alva ve Stacy Peralta tarafından tasarlanan Vans Era, özellikle kaykaycılar tarafından tercih edilen bir model haline geldi.
 
En popüler ayakkabılardan biri olan Slip-On, 1977'de ünlü dama deseni ile tasarlandı. Daha sonra, 1978’de Vans Old Skool piyasaya sürüldü. Bu model kaykay ayakkabısı olarak adlandırılan ilk modeldir.  Old Skool Slayer ve Black Flag gibi efsanevi gruplar tarafından giyildiği için 80'lerde ve 90'larda yankılanan bir başarıya ulaştı.
 
Vans'ın hedefleri, mümkün olduğunca çok insana hitap eden tasarımlar üretmekti. Bu yüzden farklı alanlarda iş birlikleri kurdu. Böylece Vans, şaşırtıcı sayıda yenilikçi modeller üretti. Vans Sneaker ayakkabılar piyasada büyük ilgi topladı. İlerleyen süreçlerde Vans, spor giyim ürünleri tasarladı. Günümüzde sokakta, sporda ve pek çok alanda Vans ürünlerinin yaygın olarak kullanıldığını görebilirsiniz.
 

Vans Kadın Sneaker Spor Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

 
Kadın Vans Sneaker spor ayakkabı modelleri, konforlu ve hafif yapısı ile öne çıkar. Tipik olarak, kadın Vans Sneaker modelleri hem günlük yaşamda hem de şık kıyafetlerin altında kullanım için uygundur.
 
Kadın Vans Sneaker spor ayakkabı modelleri rahatlığı ve birçok renk seçeneği ile her tarza hitap eder. Kadın Vans Sneaker spor ayakkabı modelleri her mevsim giyilebilir özelliğe sahiptir. Kadın Vans Sneaker spor ayakkabı modellerini darbe emici yapısı sayesinde günlük yaşamda ve spor aktivitelerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
Popüler Kadın Vans Sneaker spor ayakkabı modelleri arasında, Vans Old Skool, Vans Knu Stack, Vans SK8 Low, UA Classic Slip, Vans OG Classic Slip, Vans Vault x Taka Hayashi gibi modeller yer almaktadır.
 

Vans Erkek Sneaker Spor Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

 
Erkek Vans Sneaker spor ayakkabı modelleri dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü ile öne çıkar. Erkek Vans Sneaker spor ayakkabı modelleri tasarımı sayesinde giyim kolaylığı sağlar. Tasarım olarak beğenilmesinin yanı sıra konforlu bir ayakkabı deneyimi sunar.  
 
Erkek Vans Sneaker spor ayakkabı modelleri birçok renk seçeneği ve geniş ürün yelpazesine sahiptir. Erkek Vans Sneaker ayakkabı farklı taban teknolojisi ile yer tutucu özelliğe sahiptir ve bu sayede sportif aktivitelerde performansı destekler.  

Popüler Erkek Vans Sneaker spor ayakkabı modelleri arasında, Vans UA OG SK8, Vans UA Lowland CC, Vans SK8, Vans Rowley, Vans Old Skool, Vans Vault x Nigel Cabourn OG gibi modeller yer almaktadır.

Vans Old Skool Sneaker Ayakkabı Çeşitleri

 
Vans Sneaker modelleri arasından en bilinen Vans Old Skool Sneaker, kadın, erkek ve unisex tasarımlarıyla sunulan bir ayakkabı modelidir. Vans Old Skool Sneaker ayakkabı çeşitleri, konforlu tabanı sayesinde rahat kullanım sunar. Vans Old Skool Sneaker ayakkabılar hafif olarak tasarlanan bir modeldir. Bu özellik sporda, yürüyüşte, işte, günlük yaşamda kullanım için önemli bir kriterdir.
 
Vans Old Skool Sneaker ayakkabılar tek renkli ve çok renkli seçeneklerle sunulur. Sade ve şık bir tasarım sunan tek renkli Vans Sneaker ayakkabılar, spor dışında şık bir stile sahip kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Çok renkli Vans Old Skool Sneaker ayakkabılar ise enerjik tasarım severlerin gözdesidir.
 
Vans Old Skool Sneaker ayakkabılar hava alabilen bir kumaş kullanılarak tasarlanır. Böylece aktif kullanımlarda ayakların terlemesi engellenir. Vans Old Skool Sneaker ayakkabı çeşitlerinin tabanlarında kayma sorununu önlemeye yardımcı malzemeler kullanılır. Vans Old Skool Sneaker ayakkabı çeşitleri güvenli bir yürüyüş ya da aktif sporlar için idealdir. Vans Old Skool Sneaker ayakkabı çeşitlerine WUNDER fırsatlarıyla ulaşabilirsiniz.

Vans Spor Giyim Ürün Çeşitleri ve Fiyatları

 
Vans Sneaker ayakkabılarda ortaya koyduğu iddiayı Vans spor giyim ürünlerinde de sürdürmeye devam ediyor. Vans spor giyim ürünleri, farklı renk, desen ve tasarımlar sunar.

Vans, sweatshirt, t-shirt, tayt, pantolon, elbise, şort, mont, ceket, gömlek, çorap, çanta gibi spor giyim ürünleri sunar. Vans spor giyim ürün çeşitleri ve fiyatları kullanılan malzemelere göre değişiklik gösterir.
 
Vans spor giyim ürün çeşitleri rahat ve stil sahibi tasarımlar sunar. Vans spor giyim ürünleri dayanıklı ve hassas malzemelerden üretilir. Farklı tasarım ve renk seçenekleriyle Vans imzasını spor giyim ürünleriyle tamamlayabilirsiniz.