POPÜLER ARAMALAR
ÖNE ÇIKANLAR
KD16 'Boardroom'
KD16 'Boardroom'
KD16 'Boardroom'
KD16 'Boardroom'
KD16 'Boardroom'
KD16 'Boardroom'
Nike

KD16 'Boardroom'

%20
₺ 5,799.90₺ 4,639.92
Ürün Kodu:DV2917-003
Mağaza stok durumunu kontrol et
Ürün Açıklaması

Basketbola büyük bir tutku besliyorsan KD16 modeli tam sana göre. Nike Air ve Zoom Air birimleri, dört çeyrek boyunca hız ve destek sunmak için birlikte çalışır. Önceki modele göre üst kısım daha alçaktır ve yapı genel olarak daha hafiftir. Bu tasarım, uzun süre maç yapan oyuncular için idealdir.

Ürün Özellikleri:

  • Üst kısmın altındaki hafif Nike Air birimi, KD'ye uzun bir sezon boyunca başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu yastıklamayı ve rahatlığı sunar.
  • KD, 15'in taban deneyimini sevdi. Bu yüzden önceki modelden ilham alarak yeni modelin ayak tarağına alttan yerleştirilmiş Zoom Air birimi ekledik. Böylece stile, oyunun en hızlı anlarına uyum sağlayabilecek çeviklik kabiliyeti kazandırdık. Hızlı tepki veren tam boy köpük yumuşak ve rahattır.
  • Tabandaki oluklar ve çıkıntılar, çok yönlü tutuş ve saha hissi sağlar. Ayak kemerinin altındaki sert parça, ayakkabıyı sabit tutmaya ve topuktan buruna geçişi yumuşatmaya yardımcı olur.
  • Üst kısımdaki çok katmanlı file, hafif ve boyutlu yapısıyla daha önce giyilmiş gibi rahatlık sunar. Stratejik alanlardaki daha kalın yapı, küçük hareketleri azaltarak ayağını sabit tutar.
Kargo ve İade
Beden Tablosu

Son Bakılanlar