POPÜLER ARAMALAR
ÖNE ÇIKANLAR
KD 17 'Penny'
KD 17 'Penny'
KD 17 'Penny'
KD 17 'Penny'
KD 17 'Penny'
KD 17 'Penny'
KD 17 'Penny'
KD 17 'Penny'
KD 17 'Penny'
Nike

KD 17 'Penny'

₺ 6,199.90
Ürün Kodu:FJ9487-100
Mağaza stok durumunu kontrol et
Ürün Açıklaması

Kevin Durant'in tüm zamanların en iyisi statüsü çoktan pekişmiş olsa da, sahada zanaatını mükemmelleştirmedikçe hooper ruhu yatıştırılamaz. Spor salonu fareleri ve geri koşmakta ısrar edenler için bir ayakkabı olan KD17 ile harika olmak için çalışın. Ön ayak Air Zoom birimi ilk adımını güçlendirir. Bunu Nike Air yastıklamayla birleştirerek tam saha deparlarını ve maçın kaderini belirleyebilecek savunma duruşlarını destekledik. Bu özel tasarım, 90'lara saygı duruşunda bulunuyor. KD'nin oyununu örnek alabileceği basketbol efsanelerini izlemeye aşık olduğu yıllar.


Tasarımın Arkasında

Sade beyazlar, koyu maviler ve ünlü siyahlar, KD'nin TV ekranını dönüşleri, smaçları ve ipeksi smaçlarıyla aydınlatan nostaljik bir takıma ve oyuncuya selam gönderiyor.

Hız ve Konfor

Büyük bir ön ayak Air Zoom ünitesi, koşarken veya durma pozisyonundayken farklı bir hız seviyesi sunar. Oyun hızlandığında hızlı bir patlama sunar. Yaylı köpük, son düdüğe kadar zinde kalmanıza yardımcı olur.

Yastıklı ve Destekleyici

Üst kısmın alt katmanında, adımlarına canlılık katmak için topukta Nike Air yastıklama bulunur. Ayak tarağına, seni desteklemesi için güçlü bir plastik parça yerleştirdik.

Hızlı Kesim

Topografik bir haritaya benzeyen dış taban deseni, her hareket için tutuş sağlamak üzere birden fazla yönde bükülen ve yön değiştiren bir dizi konturlu çıkıntıya sahiptir.

Kort için Stabil

Kemerin altındaki destekleyici parça denge sağlar.


Kargo ve İade
Beden Tablosu

Son Bakılanlar