POPÜLER ARAMALAR
ÖNE ÇIKANLAR
Nike: Better is Temporary
Nike: Better is Temporary
Nike: Better is Temporary
Nike: Better is Temporary
Nike: Better is Temporary
Nike: Better is Temporary
Phaidon

Nike: Better is Temporary

₺ 3,160.00
Ürün Kodu:9781838660512
Mağaza stok durumunu kontrol et
Ürün Açıklaması

Nike'ta en iyi olma arzusu bir yolculuktur, bir varış noktası değil - daha iyisi her zaman geçicidir.

Bu sürükleyici görsel araştırma, daha önce yayınlanmamış tasarımlar, prototipler, içeriden hikayeler ve daha fazlasının yanı sıra sektöre yön veren yenilikleri ve dünya çapında tanınan ürünleri yerleştirerek Nike'ın ethos odaklı tasarım formülüne dair benzeri görülmemiş bir perde arkası araştırması sunuyor.

Nike'ın 2017'de iki saatin altında bir maraton koşma girişimini detaylandıran "Breaking2" adlı giriş bölümüyle başlayan kitap, Nike'ın performans, marka ifadesi, işbirliği, kapsayıcı tasarım ve sürdürülebilirlik konularına odaklandığı beş tematik bölümden oluşuyor.

Kitabın sıra dışı tasarımı da içeriğine selam gönderiyor. Çarpıcı kapakta, Nike'ın tescilli Volt sarısı ve Hyperpunch pembesi renklerinin üst üste binen serigrafi katmanları, dünya şampiyonu maratoncu Eliud Kipchoge'nin yarım tonlu nokta deseniyle basılmış bir görüntüsünün üzerine yerleştirilmiş. Kitabın şeffaf kılıfından görülebilen sırtında, iç sayfalardan uzanan ve kitabın bonus bölümü "Crafting Color "da atıfta bulunulan bir dizi renkli sekme sergileniyor.

500 renkli illüstrasyonu Nike'ın olağanüstü ekibi tarafından paylaşılan hikayeler, içgörüler, bilgi, tutku ve tarihle birleştiren Nike: Better is Temporary, gelecek nesiller için bir yenilik ve ilham kılavuzu görevi görecek.

Ürün Özellikleri:

  • Yayıncı : Phaidon Press; Yeniden basım (25 Ocak 2021)
  • Dil : İngilizce
  • Ciltli : 320 sayfa
Kargo ve İade

Son Bakılanlar