POPÜLER ARAMALAR
ÖNE ÇIKANLAR

www.wunder.com.tr


ÜYELİK BİLGİLENDİRMELERİ VE SÖZLEŞMESİ


İnternet üzerinden www.wunder.com.tr (Site) üyeliği için sözleşme yapacağınız şirket WUNDER Mağazacılık ve Tekstil Ticaret Limited Şirketi(WUNDER)’dir. İletişim bilgilerimiz şöyledir:


Adres             : Caferağa Mah. Hünkar Sk. No: 4/A Moda/Kadıköy/İSTANBUL

Telefon          : (0216) 346 92 59  

E-posta          : [email protected]

MERSIS No    : 0815-0866-7370-0001


WUNDER İstanbul Ticaret Odası(İTO) üyesidir, İTO'nun meslek ile ilgili davranış kurallarını www.ito.org.tr veya 444 0 486 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz.

Bu üyelik sözleşmesinin kurulması için, istenilen üyelik bilgilerini ve belirleyeceğiniz şifreyi girmeniz, belirtilen onay ve/veya izinleri vererek üyeliği tamamlamanız yeterlidir. İstenilen bilgileri doğru, eksiksiz ve hatasız girmenizi rica ederiz. Bir hata fark ederseniz düzeltiniz. Üyelik işleminin tamamlanmasından sonra fark ettiğiniz eksiklik veya hataları ise üye girişi kısmından ulaşacağınız hesabım bölümünden düzeltebilir veya (0216) 346 92 59  numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üyelik işlemleriniz tamamlandığında bu Üyelik Bilgilendirmeleri ve Sözleşmesi'ni üyelik bilgileri girilirken belirttiğiniz mail adresine göndereceğiz. Ayrıca Sitemizde yine form olarak yer alan bu sözleşmeye üye ol kısmından ulaşabilirsiniz.

Dilediğiniz her zaman yukarıda belirtilen iletişim kanallarından WUNDER’e yapacağınız sözlü veya yazılı bildirim ile, hiçbir gerekçe göstermeksizin ve ceza ödemeksizin üyeliğinizi sona erdirebilirsiniz. Aynı şekilde WUNDER de çeşitli nedenlerle üyelikleri sona erdirebilir veya askıya alabilir.

Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girilen bilgiler, keza kredi kartı ve banka kartlarına ait hassas kişisel veriler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Üyelerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin ön gördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir.

Üyelerimiz elektronik ticari ileti izni vermiş olmaları halinde arzu ettikleri her zaman ve hiçbir gerekçe göstermeksizin yukarıda belirtilen ilgili iletişim kanallarından WUNDER’e ulaşarak, iletilerimizde belirtilen ret işlemini yaparak ya da İleti Yönetim Sistemi vasıtasıyla taraflarına ticari elektronik iletişimleri durdurabilirler.

Üyenin bu husustaki açık bildirimine göre belirttiği kanallar için tarafına iletişimler yasal azami süre içinde durdurulur(yasalara göre mümkün-gereken işlem ve iletişim her halükarda devam eder).

Sitemizde yapacağınız bilgi güncelleme işlemleri ile herhangi bir bilgisini (iletişim bilgileri dahil) degiştiren üyelerimizin kişisel verileri ve elektronik ticari iletişim hususunda verdikleri izin değişen veya eklenen yeni bilgileri için de geçerlidir.

Bunun gibi iletişim tercihlerini değiştirerek herhangi bir iletişim kanalı için ticari elektronik iletişimi durduran veya ticari elektronik iletilerimizdeki ret işlemini yapan üyelerimiz, üyelik sayfasında iletişim istedikleri yönünde işlem yaptıklarında, ayrıca bir izin/onaylarına gerek olmaksızın ve varsa önceki ret bildirimleri dikkate alınmaksızın, burada ve sair suretle verdikleri onaya istinaden ve fakat yine sitemizdeki üyelik sayfasından iletişim tercihini degiştirene veya herhangi bir ticari iletişim için usulünce ret bildirimi yapana kadar, ilgili kanaldan ticari elektronik iletilerimizi almaya devam ederler.

Sitemizden ulaşılan diğer sitelerde kendilerine ait gizlilik-güvenlik politikaları ve kullanım şartları geçerlidir. Reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan web sitelerinden, kendilerine gelen her türlü bildirimlerden ve mobil uygulamalardan bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, kişisel veri saklama ve imha politikaları, servis kalitesi, kullanım şartları ve diğer uygulamaları sebebiyle oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan WUNDER sorumlu değildir.

Sitemiz ile ilgili her türlü bilgi ve içerik ile bunların düzenlenmesi, revizyonu ve kısmen veya tamamen kullanımı konusunda; WUNDER’in anlaşmasına göre diğer üçüncü şahıslara ait olanlar hariç; tüm fikri-sınai hakları ve mülkiyet hakları WUNDER’e aittir.

Üyelerin belirtilen suretler ile bilgilenmeleri ve/veya taraflarına yapılan iletişimler, bilgilendirmeler, bildirimler, tanıtım ve reklamlar neticesi bir ürün/hizmet satın alması söz konusu olursa anılan işlem ayrıca ve kanuni usulünce satıcı/sağlayıcı ile yapacakları tüketici sözleşmesine tabidir. Tüketici sözleşmesi kendi şartlarında ve tarafları arasında uygulanır. Sitemizden alışverişlerinizde, her işlem sırasında göreceğiniz sipariş ön bilgilendirme formu-mesafeli satış sözleşmesi şartları da geçerli olacaktır.

WUNDER yukarıdaki konularda ve üyelerine sunacağı ürün, hizmet ve fırsatlarda gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler WUNDER tarafından Siteden veya diğer uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur; tüm kampanyalar duyurulan kendi şartlarına tabidir.

Üyelerimiz talep ve şikâyetlerini yukarıda belirtilen iletişim kanallarından ulaşarak WUNDER’e bildirebilirler.

Üyelerimizin haklı talep, şikayetleri veya başvurularını karşılamaktan memnuniyet duyarız. Mümkün olmadığı takdirde, kanuni parasal sınırlar dahilinde, yerleşim yerinizdeki il veya ilçe hakem heyetleri ile tüketici mahkemelerine başvurabilirsiniz.