POPÜLER ARAMALAR
ÖNE ÇIKANLAR
Soled Out
Soled Out
Soled Out
Soled Out
Soled Out
Soled Out
Phaidon

Soled Out

₺ 2,255.00
Ürün Kodu:9781838663674
Mağaza stok durumunu kontrol et
Ürün Açıklaması

"Spor ayakkabı tarihinin gerçek bir kitabı... neredeyse on yıllık bir araştırma ve keşifle desteklenmiş. - Hypebeast

Eski basılı reklamlar aracılığıyla anlatılan spor ayakkabı kültürü ve spor efsanelerinin 720 sayfalık coşkulu bir kutlaması.

On yılı aşkın bir süredir hazırlanmakta olan Soled Out, ayakkabı endüstrisinin altın çağından spor ayakkabı reklamlarının eksiksiz ve tek koleksiyonudur. Efsanevi Sneaker Freaker dergisinin kurucusu ve The Ultimate Sneaker Book'un yazarı Simon 'Woody' Wood tarafından sevgiyle yazılan ve derlenen bu devasa cilt, yaklaşık 900 vintage görüntüyü içeriden hikayeler ve tarihi açıklamalarla dolu çarpıcı bir anlatımla birleştiriyor.

Adidas, New Balance ve Puma'dan Asics, Pony ve Pro-Keds'e; Nike Air Max ve Converse All Star'dan New Balance 990 ve Reebok Pump'a; Andre Agassi ve Michael Jordan'dan Paula Abdul ve MC Hammer'a kadar en büyük markaları, klasik spor ayakkabı modellerini, süperstar sporcuları ve popüler kültür ikonlarını içeren bu kitabın her sayfası inanılmaz grafikler ve unutulmaz reklam sloganlarıyla dolu. Soled Out ayağımıza giydiğimiz kauçuk, deri ve filelerin 720 sayfalık maratonunu kutlarken arkanıza yaslanın ve muhteşem manzaranın tadını çıkarın.

Ürün Özellikleri:

  • Yayıncı : Phaidon Press (8 Aralık 2021)
  • Dil : İngilizce
  • Ciltli : 720 sayfa
Kargo ve İade

Son Bakılanlar